WARIANTY
..
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Bergamo to tapicerowany fotel w nowoczesnej formie utrzymany w ciekawej stylistyce, która pozwoli wpasować mu się w każde wnętrze - skandynawskie, czy minimalistyczne. Mebel posiada ergonomicznie odchylone niskie oparcie.

Dodatkowe informacje:

 • wykonany na stelażu z drewna bukowego
 • nogi wykonane z drewna bukowego

Kolorystyka nóg do wyboru:

 • czarny,
 • biały,
 • buk natura,
 • dąb,
 • orzech,
 • szary
 • trufla
 • noga niemalowana

Dodatkowe wymiary:

Wysokość podłokietników (od siedziska): 20cm

Grubość siedziska: 21cm

Wysokość oparcia: 38cm


Prosty i łatwy montaż. Mebel pakowany w folię i karton.

Model Bergamo dostępny jest również w formie sofy 2-osobowej i 3-osobowej.

Informacje logistyczne:

FOTEL BERGAMO

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

60cm

72cm

80cm

17kg

0,35

Załadunek palety (80cm x 120cm): 3 sztuki

Dane produktu
Symbol
BERGARSTGR1XXXP
Głębokość całkowita [cm]
70
Głębokość siedziska [cm]
50
Kolor tapicerki
Szerokość [cm]
80
Wysokość całkowita [cm]
82
Wysokość do podłokietnika [cm]
64
Wysokość do siedziska [cm]
44
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
17 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
17 kg 0,35 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

 1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
 2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
 3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
 1. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
 2. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B