WARIANTY
..
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Tapicerowany fotel Boss posiada lekko odchylone oparcie i ergonomicznie przystosowane podłokietniki. Prosta forma tego fotela urozmaicona jest o jezdne kółka.

Dodatkowe informacje:

 • wykonany na stelażu z drewna bukowego
 • fotel na kółkach
 • wypełnienie siedziska: spręzyna falista typ "A"

Dodatkowe wykończenia do wyboru (wybór dodatków określa cenę końcową):

Kołatki:            

 • ring fi. 7cm (złoty, srebrny),
 • ring fi. 10cm (czarny połysk, czarny mat, złoty, srebrny),
 • lew (czarny połysk, srebrny)

Dodatkowe wymiary:

Wysokość oparcia: 44cm

Szerokość siedziska: 47cm


Fotel nie wymaga montażu. Mebel pakowany w folię i karton.

Informacje logistyczne:

FOTEL BOSS

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

72cm

65cm

92cm

21kg

0,43

Załadunek palety (80cm x 120cm): 2 sztuki

Dane produktu
Symbol
BOSSARSTGR1XXXP
Głębokość całkowita [cm]
70
Głębokość siedziska [cm]
48
Kolor tapicerki
Szerokość [cm]
64
Wysokość całkowita [cm]
89
Wysokość do podłokietnika [cm]
67
Wysokość do siedziska [cm]
52
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
21 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
21 kg 0,45 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

 1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
 2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
 3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
 1. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
 2. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B