Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Dane produktu
Symbol
CHERARROCKGR1XXXP
Głębokość siedziska [cm]
54
Kolor tapicerki
Szerokość [cm]
77
Opis

Cherub Rocker to tapicerowany, bujany fotel uszak utrzymany w nowoczesnej formie z ergonomicznie odchylonym oparciem. Fotel ma dekoracyjnie wszytą kedrę. Oparcie i siedzisko posiada delikatne wciągi wykończone ozdobnymi guzikami.

Dodatkowe informacje:

 • wykonany na stelażu metalowym
 • nogi - połączenie metalu z drewnianymi płozami
 • ozdobne guziku na oparciu i siedzisku
 • ozdobna kedra


  Dodatkowe wymiary:

  Wysokość podłokietników (od siedziska): 23cm

  Grubość siedziska: 12cm

  Wysokość oparcia: 60cm

  Waga netto: 18kg


  Zamek błyskawiczny znajdujący się po zewnętrznej stronie oparcia jest elementem konstrukcyjnym ułatwiającym proces tapicerowania.

  Prosty i łatwy montaż. Mebel pakowany w folię i karton.

  Model Cherub dostępny jest również w formie podnóżka.

  Informacje logistyczne:

  FOTEL CHERUB

  1 SZTUKA

  BOK A

  BOK B

  BOK C

  WAGA

  VOL.

  KARTON #1

  78cm

  85cm

  89cm

  19kg

  0,78

  Załadunek palety (80cm x 120cm): 4 sztuki

  Koszt dostawy: 150 PLN / 1 paleta

  Dotyczy także dropshippingu na listach ATREVE

  Logistyka
  Jednostka podstawowa
  szt.
  Waga
  19 kg
  Op. jednostkowe
  opakowanie jednostkowe
  Waga Objętość
  19 kg 0,78 m^3

  Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

  Informacje Techniczne

  1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
  2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
  3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
  4. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. 
  5. Dodatkowo Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wystąpienia różnic strukturalnych i kolorystycznych materiałów pochodzących z różnych belek oraz różnic między oferowanym próbnikiem tkanin a tkaniną pozyskaną w produkcji.
  6. Z uwagi na ręczne profilowanie, polerowanie i kształtowanie stali mogą występować nielinearne różnice co do kształtu formy poszczególnych elementów i części mebla. Delikatne łączenia, ubytki są wynikem ręcznego procesu obróbki stali i nieuniknionym jego elementem. Ręczna obróbka cechuje się niepowtarzalnością każdego elementu mebla. Kolorystyka jak i struktura elementów metalowych mebli, może się różnić w zależności od partii i dostawcy.
  7. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
  © SolEx B2B