Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Colorado to obrotowy fotel z szerokim siedziskiem. Tapicerowany cieniowaną ekoskóra i welwetową tkaniną. Fotel ma dekoracyjne, zygzakowate przeszycia. Utrzymany w nowoczesnej formie z ergonomicznie odchylonym oparciem oraz niesamowicie miękkim wypełnieniem. Fotel w zestawie z poduszką pod lędźwia i podnóżkiem dodającym komfortu.

Dodatkowe informacje:

  • wykonany na stelażu metalowym
  • metalowa podstawa w kolorze srebrnym
  • zygzakowate przeszycia
  • podnóżek w zestawie
  • poduszka w zestawie (50cm x 33cm)

Dodatkowe wymiary:

Szerokość siedziska: od 89cm do 76cm

Szerokość oparcia: od 76cm do 54cm

Wysokość oparcia: 52cm


Wymiary podnóżka:

Szerokość: 63cm

Głębokość: 45cm

Wysokoć: 42cm


Prosty i łatwy montaż. Mebel pakowany w folię i karton.


Informacje logistyczne:

FOTEL COLORADO

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

99cm

88cm

47cm

22kg

0,4

Załadunek palety (80cm x 120cm): 2 sztuki

Dane produktu
Symbol
COLOARXXBGESERI
Głębokość całkowita [cm]
93
Głębokość siedziska [cm]
55
Kolor nogi/nóg
Szerokość [cm]
89
Wysokość całkowita [cm]
87
Wysokość do siedziska [cm]
45
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
22 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
22 kg 0,31 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

  1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
  2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
  3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
  1. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
  2. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B