OPIS
 

Bestseller kilkunastu ostatnich miesięcy - Lima to nowoczesny fotel obrotowy w zestawie z podnóżkiem. Korpus fotela pokryty czarną cieniowaną ekoskórą z białymi, grubymi przeszyciami w stylu rękawicy baseball'owej. Welwetowe siedzisko i oparcie w kolorze atramentowego granatu wykończone jest kiedrą. Na oparciu natomiast są głębokie wciągi z dekoracyjnymi guzikami. Lima to niewysoki fotel o obłym kształcie i głębokim siedzisku z bardzo miękkim i elastycznym wypełnieniem.

Dodatkowe informacje:

 • wykonany na stelażu metalowym
 • obrotowa, metalowa podstawa w matowym czarnym kolorze
 • siedzisko wykończon kiedrą
 • oparcie zdobione wciągami w stylu chesterfield
 • wypełnienie siedziska: pianka
 • podnóżek w zestawie

Dodatkowe wymiary:

Podnóżek: 40cm x 45cm x wys. 33cm

Prosty i łatwy montaż. Mebel pakowany w folię i karton.

Informacje logistyczne:

FOTEL LIMA

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

55cm

66cm

85cm

22kg

0,31

Załadunek palety (80cm x 120cm): 4 sztuki

DANE PRODUKTU
 
Symbol LIMAARXXDBLBCKI
akcja: nowość
Głębokość całkowita [cm]: 87
Głębokość siedziska [cm]: 51
Kolor nogi/nóg: czarna
Szerokość [cm]: 81
Wysokość całkowita [cm]: 85
Wysokość do siedziska [cm]: 46
LOGISTYKA
 
Jednostka podstawowa szt.
Waga 22 kg
Nowość Fotel obrotowy LIMA z podn. ciemnogranatowy+czarny

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

 1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
 2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
 3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
 1. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
 2. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.