Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Bestseller kilkunastu ostatnich miesięcy - Lima to nowoczesny fotel obrotowy w zestawie z podnóżkiem. Korpus fotela pokryty czarną cieniowaną ekoskórą z białymi, grubymi przeszyciami w stylu rękawicy baseball'owej. Welwetowe siedzisko i oparcie w kolorze atramentowego granatu wykończone jest kiedrą. Na oparciu natomiast są głębokie wciągi z dekoracyjnymi guzikami. Lima to niewysoki fotel o obłym kształcie i głębokim siedzisku z bardzo miękkim i elastycznym wypełnieniem.

Dodatkowe informacje:

 • wykonany na stelażu metalowym
 • obrotowa, metalowa podstawa w matowym czarnym kolorze
 • siedzisko wykończon kiedrą
 • oparcie zdobione wciągami w stylu chesterfield
 • wypełnienie siedziska: pianka
 • podnóżek w zestawie

Dodatkowe wymiary:

Podnóżek: 40cm x 45cm x wys. 33cm

Prosty i łatwy montaż. Mebel pakowany w folię i karton.

Informacje logistyczne:

FOTEL LIMA

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

55cm

66cm

85cm

22kg

0,31

Załadunek palety (80cm x 120cm): 4 sztuki

Dane produktu
Symbol
LIMAARXXDBLBCKI
Głębokość całkowita [cm]
87
Głębokość siedziska [cm]
51
Kolor nogi/nóg
Szerokość [cm]
81
Wysokość całkowita [cm]
85
Wysokość do podłokietnika [cm]
56
Wysokość do siedziska [cm]
46
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
22 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
22 kg 0,31 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

 1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
 2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
 3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
 1. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
 2. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B