WARIANTY
..
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Modena to tapicerowany hoker o kubełkowym kształcie. Hoker posiada przeszycia na zewnętrznej stronie oparcia zwieńczone dleikatnymi wciągami wykończonymi guzikiem. Krzesło barowe wykonane jest na drewnianym stelażu i metalowych nogach o wysokości 60cm.

Kolorystyka nóg do wyboru:

  • czarne,
  • czarne z metalowymi złotymi końcówkami (za dodatkową opłatą >DOPŁATA< ),
  • chromowane srebrne,
  • chromowane złote

Dodatkowe wymiary:

Szerokość siedziska: 41,50cm

Wysokość oparcia: 54cm


Prosty i łatwy montaż. Mebel pakowany w folię i karton.

Model Modena dostępny jest również w formie krzesła na metalowej nodze.

Informacje logistyczne:

HOKER MODENA

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

52cm

52cm

72cm

9,5kg

0,195HOKER MODENA

2 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

54cm

54cm

51cm

10kg

0,149

KARTON #2

48cm

48cm

63cm

8kg

0,145

Załadunek palety (80cm x 120cm): 8 sztuk

Dane produktu
Symbol
MODEH7STGR1XXXP
Głębokość całkowita [cm]
55
Głębokość siedziska [cm]
42
Kolor tapicerki
Szerokość [cm]
55
Wysokość całkowita [cm]
109
Wysokość do siedziska [cm]
76
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
9.5 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
9,5 kg 0,2 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

  1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
  2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
  3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
  1. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
  2. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B