Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Bona to stylowe krzesło tapicerowane o owalnym kształcie. Jest to nowoczesne wykonane na metalowych nogach i otapicerowane tkaniną dzianinową przypominającą skórę.

Dodatkowe informacje:

 • drewniany stelaż
 • metalowe nogi malowane metodą proszkową
 • wysokie oparcie
 • nowoczesne wzornictwo

Dodatkowe wymiary:

Wysokośc oparcia: 45cm

Szerokość siedziska: 40cm


Prosty i łatwy montaż.

Pakowany w folię i karton.


Informacje logistyczne:

1 SZTUKA

ILOŚĆ KART.

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

60cm

66cm

75cm

9,5kg

0,30

2 SZTUKI

ILOŚĆ KART.

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

50cm

60cm

92cm

17,5kg

0,28

Załadunek palety (80cm x 120cm): 8 sztuk

Dane produktu
Symbol
BONACHXXRSTBCKI
Głębokość całkowita [cm]
69
Głębokość siedziska [cm]
44
Kolor nogi/nóg
Kolor tapicerki
Krzesła - rodzaj tapicerki
Szerokość [cm]
60
Wysokość całkowita [cm]
83
Wysokość do siedziska [cm]
46
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
9.6 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
9,6 kg 0,3 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

 1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
 2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
 3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
 4. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. 
 5. Dodatkowo Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wystąpienia różnic strukturalnych i kolorystycznych materiałów pochodzących z różnych belek oraz różnic między oferowanym próbnikiem tkanin a tkaniną pozyskaną w produkcji.
 6. Z uwagi na ręczne profilowanie, polerowanie i kształtowanie stali mogą występować nielinearne różnice co do kształtu formy poszczególnych elementów i części mebla. Delikatne łączenia, ubytki są wynikem ręcznego procesu obróbki stali i nieuniknionym jego elementem. Ręczna obróbka cechuje się niepowtarzalnością każdego elementu mebla. Kolorystyka jak i struktura elementów metalowych mebli, może się różnić w zależności od partii i dostawcy.
 7. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
© SolEx B2B