..
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Edith to tapicerowane krzesło na srebrnej chromowanej nodze. Tył otapicerowany jest ekoskórą z ciekawym przeszyciem w kształcie rombów. Wewnętrzna strona tapicerowana jest miłą w dotyku tkaniną plecioną.

Dodatkowe informacje:

  • wykonany na stelażu drewnianym
  • metalowe nogi chromowane
  • ozdobne przeszycia w kształcie karo na zewnętrznej stronie oparcia

Prosty i łatwy montaż. Mebel pakowany w folię i karton.

Informacje logistyczne:

1 SZTUKA

ILOŚĆ KART.

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

52cm

57cm

62cm

9kg

0,185


2 SZTUKI

ILOŚĆ KART.

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

53cm

57cm

72cm

20kg

0,22


Załadunek palety (80cm x 120cm): 16 sztuk

Dane produktu
Symbol
EDITCHXXBGESERI
Głębokość całkowita [cm]
59
Kolor nogi/nóg
Kolor tapicerki
Krzesła - rodzaj tapicerki
Szerokość [cm]
53
Wysokość całkowita [cm]
84
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
8.7 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
8,7 kg 0,18 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

  1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
  2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
  3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
  1. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
  2. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B