Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Eleganckie krzesło Eliza o prostej formie jest otapicerowane welwetową tkaniną z kolorystyki tkaniny Bluvel. Krzesło odznacza się wysokim, wyprofilowanym oparciem. Ciekawy design metalowych nóg malowanych metodą proszkową. Krzesło zajmuje niewielką przestrzeń, dzięki czemu przy stole może zasiąść większa liczba użytkowników.

Dodatkowe informacje:

  • wykonany na stelażu metalowym
  • metalowe nogi malowane metodą proszkową
  • wysokie oparcie
  • smukły design

Dodatkowe wymiary:

Grubość siedziska: 5cm

Wysokość oparcia: 48cm


Prosty i łatwy montaż. Mebel pakowany w folię i karton.

Informacje logistyczne:

KRZESŁO ELIZA

2 SZTUKI

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

52cm

52cm

72cm

15kg

0,195


KRZESŁO ELIZA

4 SZTUKI

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

59cm

78cm

48cm

28kg

0,22

Załadunek palety (80cm x 120cm): 32 sztuki

Dane produktu
Symbol
ELIZACHXXB14BCKI
Głębokość całkowita [cm]
59
Głębokość siedziska [cm]
44
Kolor nogi/nóg
Kolor tapicerki
Krzesła - rodzaj tapicerki
Szerokość [cm]
45
Wysokość całkowita [cm]
91
Wysokość do siedziska [cm]
46
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
6.1 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
6,1 kg 0,07 m^3
Op. zbiorcze
opakowanie zbiorcze
Ilość w op. zb.
2 szt.

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

  1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
  2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
  3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
  1. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
  2. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B