WARIANTY
..
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Wygodne krzesło o niebanalnym kształcie w stylu skandynawskim. Oparcie i siedzisko krzesła wykonane jest z polipropylenu. Miękkie siedzisko otapicerowane jest ekoskórą w kolorze krzesła.

Dodatkowe informacje:

  • wykonany na stelażu tworzywa sztucznego
  • nogi wykonane z drewna bukowego

Dodatkowe wymiary:

Grubość siedziska: 5cm


Prosty i łatwy montaż. Mebel pakowany w folię i karton.

Informacje logistyczne:

KRZESŁO FIORD

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

52cm

57cm

62cm

6kg

0,184


KRZESŁO FIORD

2 SZTUKI

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

52cm

52cm

72cm

11kg

0,195


KRZESŁO FIORD

3 SZTUKI

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

52cm

52cm

72cm

16kg

0,195


KRZESŁO FIORD

4 SZTUKI

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

48cm

60cm

72cm

21kg

0,21

Załadunek palety (80cm x 120cm): 32 sztuki

Dane produktu
Symbol
FIORCHXXWTEBEEI
Głębokość całkowita [cm]
52
Głębokość siedziska [cm]
41
Kolor nogi/nóg
buk
Kolor tapicerki
Krzesła - rodzaj tapicerki
Szerokość [cm]
48
Wysokość całkowita [cm]
83
Wysokość do siedziska [cm]
47
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
4.25 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
4,25 kg 0,06 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

  1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
  2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
  3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
  1. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
  2. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B