WARIANTY
..
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Huan II to tapicerowane krzesło wykonany na metalowym stelażu. Ciekawe pionowe przeszycia na wewnętrznej stronie oparcia. Kubełkowy kształt oraz ergonomiczna wysokość podłokietników. Krzesło posiada wyjmowaną poduszkę siedziskową.

Dodatkowe informacje:

 • wykonany na stelażu metalowym
 • nogi krzyżakowe wykonane z drewna bukowego
 • ruchoma poduszka siedziskowa
 • ergonomiczna wysokość podłokietników
 • kubełkowy design
 • loftowy sznyt

Kolorystyka nóg do wyboru:

 • czarny,
 • biały,
 • dąb,
 • orzech,
 • buk natura,
 • szary,
 • noga niemalowana

Dodatkowe wymiary:

Szerokość siedziska: 42cm

Wysokość oparcia: 38cm


Zamki błyskawiczne znajdujące się po zewnętrznej stronie oparcia są elementem konstrukcyjnym ułatwiającym proces tapicerowania.

Prosty i łatwy montaż. Mebel pakowany w folię i karton.


Informacje logistyczne:

HUAN II

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

52cm

52cm

72cm

9,50kg

0,195

HUAN II

2 SZTUKI

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

60cm

66cm

75cm

18kg

0,30

Załadunek palety (80cm x 120cm): 12 sztuk

Dane produktu
Symbol
HUANCH02GR1XXXP
Głębokość całkowita [cm]
63
Głębokość siedziska [cm]
43
Kolor tapicerki
Szerokość [cm]
61
Wysokość całkowita [cm]
86
Wysokość do siedziska [cm]
48
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
9.5 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
9,5 kg 0,2 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

 1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
 2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
 3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
 1. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
 2. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B