WARIANTY
..
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis
Krzesło Hugo utrzymane jest w skandynawskim stylu. Jest to połączenie drewna bukowego z miłą w dodyku tkaniną z pierwszej grupy.

Dodatkowe informacje:

 • wykonany na stelażu z tworzywa sztucznego
 • nogi krzyżakowe wykonane z drewna bukowego
 • idealne do niewielkich wnętrz

Kolorystyka nóg do wyboru:

 • czarny,
 • biały,
 • buk natura

Dodatkowe wymiary:

Szerokość siedziska: 42cm

Wysokość oparcia: 38cm


Prosty i łatwy montaż. Mebel pakowany w folię i karton.


Informacje logistyczne:

HUGO

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

52cm

57cm

62cm

7kg

0,184

HUGO

2 SZTUKI

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

52cm

52cm

72cm

12kg

0,195

HUGO

3 SZTUKI

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

52cm

52cm

72cm

17kg

0,195

HUGO

4 SZTUKI

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

52cm

62cm

77cm

22kg

0,25

Załadunek palety (80cm x 120cm): 24 sztuki

Dane produktu
Symbol
HUGOCHSTGR1XXXP
Głębokość całkowita [cm]
59
Głębokość siedziska [cm]
40
Kolor tapicerki
Szerokość [cm]
49
Wysokość całkowita [cm]
80
Wysokość do siedziska [cm]
47
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
7.5 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
7,5 kg 0,18 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

 1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
 2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
 3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
 1. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
 2. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B