WARIANTY
..
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Krzesło Jazz to model oparty w całości na drewnianej konstrukcji.

Siedzisko zostało zaprojektowane na otwartej ramie, a dzięki użyciu pasów tapicerskich i zwiększonej grubości pianki jest niezwykle komfortowe.

Krzesło Jazz idealnie sprawdzi się w przestrzeni publicznej. Dzięki swojej konstrukcji, klient otrzymuje mebel, który nie wymaga montażu, dzięki czemu, przy wysokiej eksploatacji, nie jest wymagana konserwacja w postaci dokręcania luzujących się mocowań.

Dodatkowe informacje:

 • wykonany na stelażu z drewna bukowego
 • rama siedziska wzmocniona pasami tapicerskimi

Kolorystyka nóg z drewna bukowego do wyboru:

 • buk,
 • dąb,
 • orzech,
 • biały,
 • czarny,
 • szary,
 • noga niemalowana

Do w/w wybarwień dostępne jest wykończenie w postaci efektownej metalowej końcówki w złotym kolorze za dodatkową opłatą >DOPŁATA< )


Nie wymaga montażu. Mebel pakowany w folię i karton.


Informacje logistyczne:

JAZZ

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

62cm

62cm

102cm

9,5kg

0,392JAZZ

2 SZTUKI

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

62cm

80cm

105cm

17,5kg

0,52

Załadunek palety (80cm x 120cm): 6 sztuk

Dane produktu
Symbol
JAZZ0CHSTGR1XXXP
Głębokość całkowita [cm]
56
Głębokość siedziska [cm]
45
Kolor tapicerki
Szerokość [cm]
55
Wysokość całkowita [cm]
88
Wysokość do siedziska [cm]
49
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
5.8 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
5,8 kg 0,27 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

 1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
 2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
 3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
 1. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
 2. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B