Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Luis to klasyczne krzesło tapicerowane w unowocześnionej formie i o gładkim oparciu. Ponadczasowy design. Metalowe, krzyżakowe nóżki z efektem drewna kolorze dębu.

Dodatkowe informacje:

  • metalowy stelaż
  • krzyżakowe, metalowe nogi
  • wysokie oparcie
  • ponadczasowy design


Dodatkowe wymiary:

Wysokość oparcia: 48cm

Szerokość siedziska: 42cm


Prosty i łatwy montaż.

Mebel pakowany w folię i karton.


Informacje logistyczne:

LUIS

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

52cm

52cm

72cm

9kg

0,2

LUIS

2 SZTUKI

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

52cm

52cm

72cm

12kg

0,2

KARTON #2

52cm

57cm

62cm

7kg

0,18

LUIS

3 SZTUKI

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

47cm

46cm

65cm

9kg

0,14

KARTON #2

51cm

67cm

84cm

16kg

0,18

LUIS

4 SZTUKI

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

47cm

46cm

65cm

12kg

0,2

KARTON #2

51cm

67cm

84cm

20kg

0,18


Załadunek palety (80cm x 120cm): 12 sztuk

Dane produktu
Symbol
LUISCHXXBUEOAKI
Głębokość całkowita [cm]
59
Głębokość siedziska [cm]
48
Kolor nogi/nóg
Kolor tapicerki
Krzesła - rodzaj tapicerki
Szerokość [cm]
49
Wysokość całkowita [cm]
95
Wysokość do siedziska [cm]
46
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
7.2 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
7,2 kg 0,18 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

  1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
  2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
  3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
  1. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
  2. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B