Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Stylowe tapicerowane krzesło oparte na drewnianej mocnej konstrukcji. Dzięki zastosowaniu sprężyny falistej, siedzisko jest bardzo wygodne. Ozdobne delikatne wciągi na oparciu.

Dodatkowe informacje:

 • wykonany na stelażu z drewna bukowego
 • nogi wykonane z drewna bukowego
 • ozdobne płytkie wciągi z przeszyciami na oparciu

Kolorystyka nóg do wyboru:

 • czarny,
 • biały,
 • buk natura,
 • dąb,
 • dąb ciemny,
 • trufla,
 • wenge,
 • orzech,
 • szary,
 • noga niemalowana

Krzesło nie wymaga montażu. Mebel pakowany w folię i karton.

Informacje logistyczne:

KRZESŁO ORLANDO

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

62cm

62cm

102cm

8kg

0,39


KRZESŁO ORLANDO

2 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

62cm

82cm

115cm

14kg

0,59

Załadunek palety (80cm x 120cm): 6 sztuk

Dane produktu
Symbol
ORLACHSTGR2XXXP
Głębokość całkowita [cm]
65
Głębokość siedziska [cm]
43
Kolor tapicerki
Szerokość [cm]
46
Wysokość całkowita [cm]
102
Wysokość do siedziska [cm]
47
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
4.6 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
4,6 kg 0,39 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

 1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
 2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
 3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
 4. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. 
 5. Dodatkowo Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wystąpienia różnic strukturalnych i kolorystycznych materiałów pochodzących z różnych belek oraz różnic między oferowanym próbnikiem tkanin a tkaniną pozyskaną w produkcji.
 6. Z uwagi na ręczne profilowanie, polerowanie i kształtowanie stali mogą występować nielinearne różnice co do kształtu formy poszczególnych elementów i części mebla. Delikatne łączenia, ubytki są wynikem ręcznego procesu obróbki stali i nieuniknionym jego elementem. Ręczna obróbka cechuje się niepowtarzalnością każdego elementu mebla. Kolorystyka jak i struktura elementów metalowych mebli, może się różnić w zależności od partii i dostawcy.
 7. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
© SolEx B2B