WARIANTY
..
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Paris to eleganckie i designerskie krzesło tapicerowane z finezyjnie wyprofilowanym oparciem w stylu uszaka. Delikatne wciągi na oparciu wykończone są guzikiem.

Dodatkowe informacje:

 • stelaż wykonany z drewna bukowego
 • metalowe nogi
 • wysokie oparcie
 • ergonomicznie przystosowane podłokietniki
 • ponadczasowy design

Kolorystyka nóg do wyboru:

 • czarne,
 • czarne z metalowymi złotymi końcówkami (za dodatkową opłatą >DOPŁATA<)
 • imitacja drewna w kolorze dębu
 • chrom w kolorze złotym

Dodatkowe wymiary:

Szerokość siedziska: 47cm

Grubość siedziska: 6cm


Prosty i łatwy montaż.

Pakowany w folię i karton.


Informacje logistyczne:

PARIS

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

52cm

57cm

72cm

9,00kg

0,21

PARIS

2 SZTUKI

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

62cm

66cm

75cm

17,50kg

0,31


Załadunek palety (80cm x 120cm): 12 sztuk
Dane produktu
Symbol
PARICHSTGR1XXXP
Głębokość całkowita [cm]
66
Głębokość siedziska [cm]
48
Kolor tapicerki
Szerokość [cm]
64
Wysokość całkowita [cm]
94
Wysokość do siedziska [cm]
49
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
7.5 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
7,5 kg 0,49 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

 1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
 2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
 3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
 4. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
 5. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B