WARIANTY
..
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis
Ponte to eleganckie i designerskie krzesło tapicerowane z finezyjnie wyprofilowanym oparciem. Nowoczesna forma i niebanalny kształt tego krzesła sprawiła, że jest to jedno z najczęściej wybieranych modeli z naszej obszernej oferty. Krzesło wykonane jest na drewnianym stelażu i na metalowych nogach. Ponadczasowy design sprawia, że w zależności od wybranej tkaniny i kolorystyki nóg, krzesło wpasuje się w każde wnętrze.

Dodatkowe informacje:

 • stelaż wykonany z drewna bukowego
 • metalowe nogi
 • wysokie oparcie 
 • ponadczasowy design

Kolorystyka nóg do wyboru:

 • czarne,
 • czarne z metalowymi złotymi końcówkami
 • imitacja drewna w kolorze dębu
 • chrom w kolorze złotym

Dodatkowe wymiary:

Szerokość siedziska: 50cm

Grubość siedziska: 9cm


Prosty i łatwy montaż.

Pakowany w folię i karton.

Model Ponte dostępny jest również w formie krzesło w powiększonej wersji z serii PLUS na drewnianych nogach.

Informacje logistyczne:


PONTE

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

52cm

52cm

72cm

8kg

0,195

PONTE

2 SZTUKI

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

53cm

62cm

72cm

15kg

0,24


Załadunek palety (80cm x 120cm): 12 sztuk
Dane produktu
Symbol
PONTCHSTGR1XXXP
Głębokość całkowita [cm]
63
Głębokość siedziska [cm]
50
Kolor tapicerki
Szerokość [cm]
54
Wysokość całkowita [cm]
89
Wysokość do siedziska [cm]
46
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
8.1 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
8,1 kg 0,2 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

 1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
 2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
 3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
 4. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
 5. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B