WARIANTY
..
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Tapicerowane krzesło fotelowe Prince posiada wysokie oparcie z ciekawymi, przeplatanymi warstwami tkaniny tworzącymi wzór szachownicy.

Dodatkowe informacje:

 • stelaż wykonany z drewna bukowego
 • nóżki wykonane z drewna bukowego
 • wysokie oparcie 
 • oparcie przeplatane warstwami tkaniny

Kolorystyka nóg z drewna bukowego do wyboru:

 • buk,
 • dąb,
 • orzech,
 • biały,
 • czarny,
 • szary,
 • noga niemalowana

Dodatkowe wymiary:

Szerokość siedziska: 55cm


Nie wymaga montażu. Pakowany w folię i karton.


Informacje logistyczne:

PRINCE

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

75cm

65cm

105cm

15kg

0,195

Załadunek palety (80cm x 120cm): 4 sztuki

Dane produktu
Symbol
PRINCHSTGR1XXXP
Głębokość całkowita [cm]
73
Głębokość siedziska [cm]
46
Kolor tapicerki
Szerokość [cm]
63
Wysokość całkowita [cm]
102
Wysokość do siedziska [cm]
49
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
14.5 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
14,5 kg 0,57 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

 1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
 2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
 3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
 4. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
 5. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B