..
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Prosta forma krzesła Tux w połączeniu z delikatną w dotyku tkaniną welwetową sprawiają, że krzesło wpasuje się w niemal każde wnętrze - od klasycznego stylu, przez minimalizm, aż do loftowego. Dodatkowym atutem mebla jest niewielka kubatura.

Dodatkowe informacje:

  • drewniany stelaż
  • metalowe nóżki w kolorze czarnym
  • zaokrąglone kształty siedziska i oparcia
  • ozdobne pionowe przeszycia na siedzisku i oparciu
  • gładki tyl     


Prosty i łatwy montaż. Pakowany w folię i karton.

Informacje logistyczne:

1 SZTUKA

ILOŚĆ KART.

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

52cm

56cm

62cm

6kg

0,18

2 SZTUKI

ILOŚĆ KART.

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

47cm

62cm

63cm

12kg

0,18

Załadunek palety (80cm x 120cm): 16 sztuk
Dane produktu
Symbol
TUX0CHXXGEYBCKI
Głębokość całkowita [cm]
57
Głębokość siedziska [cm]
41
Kolor nogi/nóg
Kolor tapicerki
Krzesła - rodzaj tapicerki
Szerokość [cm]
45
Wysokość całkowita [cm]
87
Wysokość do siedziska [cm]
48
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
6 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
6 kg 0,09 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

  1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
  2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
  3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
  1. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
  2. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B