WARIANTY
..
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Viena to nowoczesne krzesło łączące styl glamour i styl elektryczny. Krzesło posiada ergonomicznie przystosowane podłokietniki. Delikatne, wąskie metalowe nóżki i wygodne siedzisko z głebszymi wciągami po wewnętrznej stronie oparcia. Krzesło tapicerowane jest tkaniną welwetową.

Dodatkowe informacje:

  • drewniany stelaż
  • metalowe nóżki
  • wysokie podłokietniki
  • ozdobne, głębsze wciągi na oparciu

Prosty i łatwy montaż. Pakowany w folię i karton.

Informacje logistyczne:

1 SZTUKA

ILOŚĆ KART.

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

52cm

57cm

62cm

8kg

0,18

2 SZTUKI

ILOŚĆ KART.

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

54cm

58cm

70cm

15kg

0,22

Załadunek palety (80cm x 120cm): 12 sztuk
Dane produktu
Symbol
VIENCHXXGEYBCKI
Głębokość całkowita [cm]
61
Głębokość siedziska [cm]
46
Kolor nogi/nóg
Kolor tapicerki
Krzesła - rodzaj tapicerki
Szerokość [cm]
56
Wysokość całkowita [cm]
79
Wysokość do podłokietnika [cm]
58
Wysokość do siedziska [cm]
47
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
7.4 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
7,4 kg 0,11 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

  1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
  2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
  3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
  1. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
  2. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B