WARIANTY
..
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Fotel tapicerowane Muszelka swą nazwę zawdzięcza oparciu stylizowanemu na kształt "Muszli". Przeszycia na oparciu wykończone są kedrą. Muszelka to niewysoki fotel kubełkowy o głębokim siedzisku. Lekkości dodają wąskie, metalowe nóżki.

Dodatkowe informacje:

 • wykonany na stelażu z drewna bukowego
 • metalowe nóżki w kolorze złotym lub srebrnym
 • ozdobne przeszycia na oparciu wykończon kedrą
 • wypełnienie siedziska: pianka

Kolorystyka nóg do wyboru:

 • złoty,
 • srebrny,

Prosty i łatwy montaż. Mebel pakowany w folię i karton.

Informacje logistyczne:

FOTEL MUSZELKA

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

64cm

82cm

93cm

18kg

0,49

Załadunek palety (80cm x 120cm): 2 sztuki

Dane produktu
Symbol
MUSZARSTGR1XXXP
Głębokość całkowita [cm]
79
Głębokość siedziska [cm]
53
Kolor tapicerki
Szerokość [cm]
90
Wysokość całkowita [cm]
82
Wysokość do podłokietnika [cm]
67
Wysokość do siedziska [cm]
43
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
18 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
18 kg 0,49 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

 1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
 2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
 3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
 1. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
 2. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B