Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Dane produktu
Symbol
SANTARSTGR1XXXP
Głębokość siedziska [cm]
46
Kolor tapicerki
Szerokość [cm]
66
Opis

Tapicerowane krzesło fotelowe Santi posiada głębokie wciągi wykończone guzikiem w stylu chesterfield. Lekko odchylone oparcie i ergonomicznie przystosowane podłokietniki sprawiają, że fotel jest bardzo wygodny. Prosta forma tego mebla sprawia, że w zależności od tkaniny i wybarwienia nóżek wpasuje się on w każde wnętrze loftowe, glamour czy minimalistyczne.

Dodatkowe informacje:

 • wykonany na stelażu z drewna bukowego
 • nogi wykonane z drewna bukowego
 • wypełnienie siedziska: spręzyna falista typ "A"
 • ozdobne wciągi na poarciu wykończone guzikiem

Kolorystyka nóg do wyboru:

 • czarny,
 • biały,
 • buk natura,
 • dąb,
 • dąb ciemny,
 • trufla,
 • wenge,
 • orzech,
 • szary,
 • noga niemalowana


Fotel nie wymaga montażu. Mebel pakowany w folię i karton.

Informacje logistyczne:

FOTEL SANTI

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

70cm

75cm

90cm

21kg

0,47

Załadunek palety (80cm x 120cm): 3 sztuki

Koszt dostawy: 150 PLN / 1 paleta

Dotyczy także dropshippingu na listach ATREVE


Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
21 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
21 kg 0,47 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

 1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
 2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
 3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
 4. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. 
 5. Dodatkowo Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wystąpienia różnic strukturalnych i kolorystycznych materiałów pochodzących z różnych belek oraz różnic między oferowanym próbnikiem tkanin a tkaniną pozyskaną w produkcji.
 6. Z uwagi na ręczne profilowanie, polerowanie i kształtowanie stali mogą występować nielinearne różnice co do kształtu formy poszczególnych elementów i części mebla. Delikatne łączenia, ubytki są wynikem ręcznego procesu obróbki stali i nieuniknionym jego elementem. Ręczna obróbka cechuje się niepowtarzalnością każdego elementu mebla. Kolorystyka jak i struktura elementów metalowych mebli, może się różnić w zależności od partii i dostawcy.
 7. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
© SolEx B2B