..
Pobierz w pełnej wielkości
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Dane produktu
Wymiary:
Głębokość [cm]
84
Głębokość siedziska [cm]
53
Szerokość [cm]
80
Wysokość [cm]
96
Wysokość siedziska [cm]
51
Symbol
MIRAARXXAYTBCKI
Kolor tapicerki
Noga - rodzaj materiału
Opis

Mira to nowoczesny fotel obrotowy w zestawie z podnóżkiem. Tkanina siedziska i oparcia została wykonana z trwałych materiałów w kolorze antracytowym. Na oparciu natomiast są głębokie przeszycia które dodają charakteru. Mira to wygodny fotel o ekstrawaganckim kształcie i głębokim siedzisku z bardzo miękkim i przytulnym wypełnieniem.

Dodatkowe informacje:

 • wykonany na stelażu metalowym
 • obrotowa, metalowa podstawa w matowym czarnym kolorze
 • siedzisko wykończon przeszciem
 • wypełnienie siedziska: pianka
 • podnóżek w zestawie

Prosty i łatwy montaż. Mebel pakowany w folię i karton.

Informacje logistyczne:

FOTEL LUNA

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

55cm

66cm

85cm

22kg

0,31


Załadunek palety (80cm x 120cm): 4 sztuki

Koszt dostawy: 180 PLN / 1 paleta


















































Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
22kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
22 kg 0,31 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

 1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
 2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
 3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
 4. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. 
 5. Dodatkowo Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wystąpienia różnic strukturalnych i kolorystycznych materiałów pochodzących z różnych belek oraz różnic między oferowanym próbnikiem tkanin a tkaniną pozyskaną w produkcji.
 6. Z uwagi na ręczne profilowanie, polerowanie i kształtowanie stali mogą występować nielinearne różnice co do kształtu formy poszczególnych elementów i części mebla. Delikatne łączenia, ubytki są wynikem ręcznego procesu obróbki stali i nieuniknionym jego elementem. Ręczna obróbka cechuje się niepowtarzalnością każdego elementu mebla. Kolorystyka jak i struktura elementów metalowych mebli, może się różnić w zależności od partii i dostawcy.
 7. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
© SolEx B2B