Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Dane produktu
Symbol
CHESH7STGR1XXXP
Głębokość siedziska [cm]
37
Kolor tapicerki
Szerokość [cm]
44
Opis

Chester to tapicerowany hoker w stylu chesterfield z czterema rzędami wciągów wykończonymi guzikiem na oparciu. Prosta forma oparcia i grube siedzisko nadają charakter loftowy. Hoker posiada nogi i stelaż z drewna bukowego.

Dodatkowe informacje:

  • stelaż wykonany z drewna bukowego
  • nogi wykonane z drewna bukowego
  • ozdobne wciągi wykończone guzikiem
  • możliwość montażu kołatki
  • wypełnienie siedziska: sprężyna typ "B"

Kolorystyka nóg do wyboru:

  • czarny,
  • biały,
  • dąb,
  • orzech,
  • buk natura,
  • szary,
  • noga niemalowana

Dodatkowe wykończenia do wyboru (wybór dodatków określa cenę końcową):

Kołatki:     

  • ring fi. 7cm (złoty, srebrny),
  • ring fi. 10cm (czarny połysk, czarny mat, złoty, srebrny),
  • lew (czarny połysk, srebrny)


Dodatkowe wymiary:

Szerokość siedziska: 43cm

Wysokość oparcia: 32cm


Hoker nie wymaga montażu. Mebel pakowany w folię i karton.

Informacje logistyczne:

HOKER CHESTER

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

58cm

50cm

120cm

11kg

0,35

Załadunek palety (80cm x 120cm): 3 sztuki

Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
11 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
11 kg 0,38 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

  1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
  2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
  3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
  4. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. 
  5. Dodatkowo Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wystąpienia różnic strukturalnych i kolorystycznych materiałów pochodzących z różnych belek oraz różnic między oferowanym próbnikiem tkanin a tkaniną pozyskaną w produkcji.
  6. Z uwagi na ręczne profilowanie, polerowanie i kształtowanie stali mogą występować nielinearne różnice co do kształtu formy poszczególnych elementów i części mebla. Delikatne łączenia, ubytki są wynikem ręcznego procesu obróbki stali i nieuniknionym jego elementem. Ręczna obróbka cechuje się niepowtarzalnością każdego elementu mebla. Kolorystyka jak i struktura elementów metalowych mebli, może się różnić w zależności od partii i dostawcy.
  7. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
© SolEx B2B