Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Dane produktu
Symbol
ALBEARSTGR1XXXP
Głębokość siedziska [cm]
48
Kolor tapicerki
Szerokość [cm]
64
Opis

Albert to tapicerowane krzesło fotelowe z wysokim oparciem. Oparcie, po wewnętrznej stronie ma płytkie przeszycia karo wykończone guzikiem. 

Dodatkowe informacje:

 • stelaż jednorodny (część do tapicerowania i nóżki) wykonany z drewna bukowego
 • na oparciu ozdobne przeszycia wykończone guzikiem
 • wysokie oparcie
 • delikatne wciągi na oparciu

Kolorystyka nóg do wyboru:

 • buk,
 • dąb,
 • dąb ciemny,
 • trufla,
 • wenge,
 • orzech,
 • biały,
 • czarny,
 • szary,
 • noga niemalowana

Dodatkowe wymiary:

Szerokość oparcia w najwęższym punkcie: 54cm

Grubość siedziska: 13cm

Wysokość oparcia: 42cm


Nie wymaga montażu. Mebel pakowany w folię i karton.

Informacje logistyczne:

ALBERT

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

70cm

75cm

98cm

12kg

0,515

Załadunek palety (80cm x 120cm): 3 sztuk

Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
12 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
12 kg 0,49 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

 1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
 2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
 3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
 4. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. 
 5. Dodatkowo Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wystąpienia różnic strukturalnych i kolorystycznych materiałów pochodzących z różnych belek oraz różnic między oferowanym próbnikiem tkanin a tkaniną pozyskaną w produkcji.
 6. Z uwagi na ręczne profilowanie, polerowanie i kształtowanie stali mogą występować nielinearne różnice co do kształtu formy poszczególnych elementów i części mebla. Delikatne łączenia, ubytki są wynikem ręcznego procesu obróbki stali i nieuniknionym jego elementem. Ręczna obróbka cechuje się niepowtarzalnością każdego elementu mebla. Kolorystyka jak i struktura elementów metalowych mebli, może się różnić w zależności od partii i dostawcy.
 7. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
© SolEx B2B