WARIANTY
..
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Boston to tapicerowane krzesło z wysokimi podłokietnikami. Siedzisko krzesła Boston jest odpowiednikiem siedziska zastosowanego w hokerze (znajdziecie je w naszej ofercie pod tą samą nazwą).

Model odznacza się wysokimi podłokietnikami. Ozdobne przeszycia na oparciu oraz kedra wykańczająca dodają loftowego sznytu. Krzesło wykonane jest na metalowym stelażu i metalowych nogach.

Dodatkowe wymiary:

Szerokość siedziska: 43cm 

Wysokość oparcia: 38cm

Grubość siedziska: 12cm 


Zamek błyskawiczny znajdujący się po zewnętrznej stronie oparcia jest elementem konstrukcyjnym ułatwiającym proces tapicerowania.

Prosty i łatwy montaż. Mebel pakowany w folię.

Model Boston dostępny jest również w formie hokera.

Informacje logistyczne:

1 SZTUKA

ILOŚĆ KART.

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

65cm

65cm

92cm

11kg

0,39

Załadunek palety (80cm x 120cm): 3 sztuki

Dane produktu
Symbol
BOSTCHSTGR1XXXP
Głębokość całkowita [cm]
60
Głębokość siedziska [cm]
47
Kolor tapicerki
Szerokość [cm]
61
Wysokość całkowita [cm]
88
Wysokość do podłokietnika [cm]
68
Wysokość do siedziska [cm]
51
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
14.2 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
14,2 kg 0,14 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

  1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
  2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
  3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
  1. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
  2. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B