WARIANTY
..
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Opis

Stylowa ławka w stylu Chesterfield.

Noga wykonana ze stali nierdzewnej.

 

Dodatkowe informacje:

 • stelaż z drewna bukowego
 • ozdobne wciągi wykończone guzikiem
 • siedzisko wykończone listwą pinezkową
 • wypełnienie siedziska: pasy i pianka
 • możliwość wymiany guzików na kryształki za indywidualną wyceną (wymagany kontakt z opiekunem klienta)

Kolorystyka nóg:

 • Srebrny

 • Złoty

 • Czarny

 

Informacje logistyczne:

ŁAWKA SCARLET

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

65cm

75cm

168cm

24kg

0,82

KARTON #2

40cm

62cm

160cm

15kg

0,40
Dane produktu
Symbol
INGRBG16GR1XXXP
Głębokość całkowita [cm]
40
Kolor tapicerki
Szerokość [cm]
160
Wysokość całkowita [cm]
49
Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
40 kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga
40 kg

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

 1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
 2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
 3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
 4. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
 5. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
by SolEx B2B