Pobierz w pełnej wielkości
Ceny
Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
Dane produktu
Wymiary:
Głębokość [cm]
87
Głębokość siedziska [cm]
51
Kolor nogi/nóg
Szerokość [cm]
71
Wysokość [cm]
105
Wysokość siedziska [cm]
50
Symbol
KENTARXXDANSERI
Kolor tapicerki
Noga - rodzaj materiału
Opis

Kent to tapicerowany, obrotowy fotel z wysokim, ergonomicznym oparciem. Fotel w nowoczesnej formie z mechanizmem umożliwiającym delikatne odchylenie, bujanie się fotela. Fotel ma dekoracyjne zygzakowate przeszycia. Fotel w zestawie z poduszką podlędźwiową i podnóżkiem dodającym komfortu.

Dodatkowe informacje:

 • wykonany na stelażu metalowym
 • metalowa podstawa w kolorze srebrnym
 • tapicerowany tkaniną welwetową
 • wysokie oparcie
 • zygzakowate przeszycia
 • podnóżek w zestawie
 • poduszka w zestawie (40cm x 20cm)

Dodatkowe wymiary:

Wysokość do podłokietników: 59cm

Szerokość siedziska: 51cm

Wysokość oparcia: 70cm


Wymiary podnóżka:

Szerokość: 46cm

Głębokość: 40cm

Wysokoć: 37cm


Prosty i łatwy montaż. Mebel pakowany w folię i karton.


Informacje logistyczne:

FOTEL KENT

1 SZTUKA

BOK A

BOK B

BOK C

WAGA

VOL.

KARTON #1

cm

cm

cm

kg


Załadunek palety (80cm x 120cm): sztuki

Logistyka
Jednostka podstawowa
szt.
Waga
22kg
Op. jednostkowe
opakowanie jednostkowe
Waga Objętość
22 kg 0,31 m^3

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

 1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
 2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
 3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
 4. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. 
 5. Dodatkowo Sprzedawca zastrzega sobie możliwość wystąpienia różnic strukturalnych i kolorystycznych materiałów pochodzących z różnych belek oraz różnic między oferowanym próbnikiem tkanin a tkaniną pozyskaną w produkcji.
 6. Z uwagi na ręczne profilowanie, polerowanie i kształtowanie stali mogą występować nielinearne różnice co do kształtu formy poszczególnych elementów i części mebla. Delikatne łączenia, ubytki są wynikem ręcznego procesu obróbki stali i nieuniknionym jego elementem. Ręczna obróbka cechuje się niepowtarzalnością każdego elementu mebla. Kolorystyka jak i struktura elementów metalowych mebli, może się różnić w zależności od partii i dostawcy.
 7. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
© SolEx B2B