OPIS
 

Obrotowy fotel tapicerowany w modnym kształcie muszelki, wykonany z wysokiej jakości velvetowej tkaniny.

• metalowy mechanizm obrotowy
• fotel pakowany w folię i karton bez konieczności montażu.

Szerokość siedziska 47 cm

Wysokość oparcia ok 28 cm

Minimum logistyczne: 1 sztuk

DANE PRODUKTU
 
Symbol SISIARXXGEYGLDI
akcja: nowość
Głębokość całkowita [cm]: 78
Głębokość siedziska [cm]: 58
Kolor nogi/nóg: złoty
Kolor tapicerki: szary
Krzesła - rodzaj tapicerki: tkanina
Szerokość [cm]: 82
Wysokość całkowita [cm]: 76
Wysokość do siedziska [cm]: 46
LOGISTYKA
 
Jednostka podstawowa szt.
Waga 26 kg
ILOŚĆ OPAKOWAŃ 1
ILOŚĆ SZT. W OPAKOWANIU 1
PACZKA 1 - A [cm] 82.00
PACZKA 1 - B [cm] 77.00
PACZKA 1 - C [cm] 80.00
Nowość Fotel obrotowy SISI szary/ złoty
Warianty Produktu:
NAZWA
ciemnoróżowy
ciemnoróżowy
SISIARXXDPIGLDI Nowość
jasnoróżowy
jasnoróżowy
SISIARXXLPIGLDI Nowość
szary
szary
SISIARXXGEYGLDI Nowość
granat
granat
SISIARXXBUEGLDI Nowość
czarna
czarna
SISIARXXBCKGLDI Nowość
beż
beż
SISIARXXBGEGLDI Nowość

Maksymalne obciążenie krzeseł i hokerów to 100 kg.

Informacje Techniczne

  1. Producent zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia gdy ze względów technicznych, nie można ułożyć wybranej tkaniny. (Dotyczy tkanin z wszystkich grup wzornika, jak i z tkaniny powierzonej)
  2. Producent zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian konstrukcyjnych w prezentowanych wyrobach nie zmieniając ich ogólnego charakteru, oraz nieznacznych różnic w wymiarach do 5 cm. W przypadku późniejszego domówienia istnieje ryzyko nieznacznej różnicy w wymiarze, kolorystyce drewna i tkaniny.
  3. Drewno jest materiałem naturalnym, a produkty z niego wykonane cechuje niejednolitość. Dzięki temu każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Struktura drewna jest zawsze zróżnicowana, z tego względu różnice w kolorze i ukształtowaniu słojów, jak również przebarwienia na elementach są cechami typowymi dla drewna i nie stanowią podstawy do reklamacji.
  1. Kolory mebli oraz materiałów obiciowych prezentowanych w katalogu i na naszej stronie, mogą różnić się od kolorów w rzeczywistości. Ze względu na zastosowaną technikę druku kolory reprodukowane w katalogu mogą różnić się od rzeczywistych kolorów mebli oraz użytych materiałów tapicerskich. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory przedstawiane na ekranie jak najdokładniej odzwierciedlały kolorystykę produktów. Nie jesteśmy jednak w stanie zagwarantować ich idealnego odwzorowania. Zarówno kolory poszczególnych tkanin jak i pozostałe kolory mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. Dodatkowo kolorystycznie mogą odbiegać różne serie tkanin.
  2. Producent nie ponosi odpowiedzialności za spory wynikające z niezapoznaniem się z informacją techniczną, a powyższe nie jest podstawą do reklamowania towaru.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.